тренажерний зал та кардіозона

Просторий тренажерний зал та кардіозона, правильне освітлення та компетентні тренери – ласкаво просимо у фітнес та SPA клуб “FREESTYLE”. Тренажерний зал функціонально розділений на три зони:
  • кардіозона;
  • зона силових тренажерів;
  • зона вільних вагів.
Наші тренажери підібрані таким чином, щоб можна було виконувати силове навантаження на різні м’язові групи в комплексі. Вправи з переходом від малої ваги до великого займають мінімум часу та простору. Тренажери розраховані як на новачків, так і на професіоналів бодібілдингу.

Кардіозона представлена ​​сучасними тренажерами провідних американських фірм Life Fitness, PRECOR. Бігові доріжки, степери, еліптичні тренажери, що дозволяють створити високе навантаження при значному зниженні інтенсивності роботи колінних суглобів та хребта. Блокові тренажери, тяжкоатлетичне обладнання (OEMMEBI, FOREMAN, HOIST). Зона вільних ваг – гантельний ряд від 1 до 55 кг, лавки для жиму штанги лежачи в горизонтальному положенні, під кутом 5-45 ° і для жиму вниз головою, стійки для присідань і станової тяги і багато інших.

У тренажерному залі завжди знаходиться черговий тренер, який проінструктує вас з питань правильного використання обладнання та дасть рекомендації щодо навантажень.

Загальна площа тренажерного залу – 800 м2.

тренери тренажерного залу

polischuk

Поліщук Віталій

Майстер-тренер тренажерного залу
Отряскін Дмитро

Отряскін Дмитро

Координатор тренажерного залу
Заїка Андрій

Заїка Андрій

Тренер тренажерного залу
Віталій Коробенко

Коробенко Віталій

Тренер тренажерного залу
ostapishin

Остапішин Кирило

Тренер по пауэрлифтингу и бодибилдингу
soplyvenko

Сопливенко Тарас

Тренер тренажерного залу
tabachuk

Табачук Юлія

Тренер тренажерного залу
repa

Репа Євген

Тренер тренажерного залу
makarova

Макарова Уляна

Тренер тренажерного залу