1. Виключіть алкоголь

На час активної фази скидання ваги алкоголь потрібно виключити взагалі. У середньому це місяць-півтора. Потім можна келих вина з друзями або за обідом, але не більше. Поки ви не прийдете до прийнятної для вас форми, алкоголь вам не товариш!

2. Не їжте після 9 вечора

Все просто, перестаньте їсти та перекушувати після 21:00! Протягом дня у вас вже було 2-3 прийоми їжі та 1-2 перекушування, цього цілком достатньо для добової норми калорій. Якщо зовсім невмоготу, випийте склянку води і киньте туди часточку апельсина.

3. Пийте більше води

Ми так часто це чуємо, що вже перестали дослухатися до цієї фундаментальної істини. А може це правда, а може, це дійсно працює, адже це так очевидно!? Склянка води найкращий нейтралізатор апетиту, це факт! Крім усієї їжі, вжитої за день, потрібно так само випивати хоча б 6-8 склянок води. Ми на 80% складаємося з води, тому дуже важливо підтримувати гідробаланс у своєму організмі.

4. Здоровий сон

Це, мабуть, найлегший спосіб контролювати свою вагу. Все, що вам потрібно, це 7-8 годин сну на день. Більшість людей не знає, що сон безпосередньо впливає на гормони, від яких залежить відчуття голоду та ситості в організмі. Спіть 7-8 годин на добу і ви зможете тримати свої гормони у збалансованому стані, що згодом благотворно вплине на ваш апетит та фігуру.

5. Інтенсивні тренування

Фізичне навантаження в період інтенсивного скидання ваги – один із ключових елементів. Інтенсивне тренування – найрозумніший спосіб ефективно провести час у нашому клубі (TRX, ТАЙ-БО, SPINNING)! Ці тренування сприяють активнішій витраті енергії під час заняття, а також створюють високий рівень метаболічного відгуку, який дозволяє витрачати калорії через багато годин після закінчення тренування.

6. Пийте каву

Доки ви не починаєте пити його великими чашками, з молоком, з горіхами і ваніллю, кава може послужити чудовим інструментом для скидання ваги. Кофеїн вивільняє вільні жирні кислоти в крові, що допомагає вам тренуватися довше та інтенсивніше. Інтенсивність ваших тренувань безпосередньо впливає на роботу з вашою вагою!

7. Білки та клітковина

Замість того, щоб рахувати калорії, рахуйте краще кількість спожитих білків і клітковини. Нові дослідження показали, що кількість калорій є дуже індивідуальним та специфічним критерієм, і значно ефективнішим є підрахунок кількості білків та клітковини в кожному прийомі їжі. Вони містяться поживні речовини які нам необхідні, їх цілком вистачає для повсякденної життєдіяльності!

8. Цілісні продукти

Коли ви їсте цілісні продукти, ви отримуєте їжу у своєму природному стані. Ви отримуєте все вітамінами, мінерали та інші поживні речовини, які знаходяться в продуктах не зачепленими, не руйнуючи їх природно-природну структуру. В основному це різниця між здоровою їжею та напівфабрикатами — різниця між яблуком та яблучним соком або печена картопля та картопляне пюре.

На закінчення хочемо запитати, а ви робите хоча б третину з перерахованих вище правил!?